ایمپلنت بدون جراحی و خونریزی با روش پانچ

ایمپلنت بدون جراحی و خونریزی با روش پانچ

روش های قدیمی کاشت دندان و ایمپلنت اغلب با درد و خونریزی های زیاد همراه است اما در روش های جدید ایمپلنت مانند پانچ یا flapless شما می توانید دندان خود را ایمپلنت کنید بدون اینکه درد یا خونریزی و جراحی داشته باشید .

افرادی که بافت لثه آنها نرم و بافت استخوانی محکم دارند می توانند با استفاده از این روش ایمپلنت کنند و به دلیل اینکه در این روش لثه شکاف داده نمی شود آسیب کمتری به بافت اطراف دندان وارد شده و روند بهبودی و جوش خوردن سریعتر خواهد بود .

مراحل کاشت دندان باروش پانچ

۱-در مرحله اول پس از اینکه فرایند درمان به طور کامل به بیمار توضیح داده شد آزمایش ها و عکسبرداری لازم انجام می پذیرد ، لثه به قطر ایمپلنت پانچ شده سپس ایمپلنت جایگذاری می شود . دندان های موقت در محل خود قرار داده می شوند که این دندان های موقت عملکردی مانند دندان های طبیعی دارند.

۲-در این مرحله پس از ۳ ماه که ایمپلنت ها به استخوان  فک جوش خوردند بیمار برای قالب گیری و ساخت ایمپلنت دندان دائمی به دندان پزشک مراجعه می کند و قالب گیری انجام می شود.

۳-در مرحله نهایی پس از دو هفته قالب آماده می شود و سپس جایگزین دندان های موقت خواهند شد .

مزایا و کاربرد ایمپلنت به روش پانچ

  1. در این روش عوارض حین جراحی و پس از جراحی کاهش می یابد
  2. در این روش نیاز به بخیه نیست
  3. به لثه و استخوان آسیب وارد نمی شود
  4. مدت زمان قرار دادن ایمپلنت کوتاه تر است
  5. در این روش به دلیل اینکه آسیب به اطراف دهان کمتر است مدت زمان بهبودی بسیار کوتاه تر است و استخوان ها زودتر جوش می خورند.

در مطب تخصصی دکتر فریدون ولد خانی تمامی مراحل به طور کاملا تخصصی انجام خواهد شد .